HISTORIA

Firma Textilco została założona w 1990 roku w Szwajcarii. Głównym celem powstania było zaspokojenie wzrastającego zapotrzebowania polskich zakładów na nowoczesne maszyny, części zamienne i artykuły techniczne dla przemysłu tekstylnego.

Szybki rozwój firmy oraz analizy gwałtownie rozrastającego się rynku zaowocowały powstaniem idei zorganizowania profesjonalnej konfekcji i sprzedaży taśm transportujących i pasów napędowych płaskich. I tak w lutym 1993 powstało Textilco jako firma polska. Chęć zagwarantowania najwyższej jakości produktu w najkrótszym czasie spowodowały już w 1994 roku wyposażenie naszego serwisu w maszyny do konfekcji taśm transportujących o maksymalnej szerokości cięcia i zgrzewania do 3100 mm. Wydarzenie to postawiło Textilco na pierwszym miejscu w Polsce jako najlepiej wyposażoną firmę w branży taśm transportujących i pasów napędowych płaskich.

W celu zwiększenia naszych mocy produkcyjnych w 2004 oddaliśmy od użytku nowoczesną siedzibę naszej firmy. Po kolejnych 4 latach rozbudowaliśmy nasze zaplecze techniczne.

W ciągu 28 lat działalności zostaliśmy wiarygodnym i uznanym partnerem dla wielu odbiorców reprezentujących wszystkie branże przemysłu.

IDEA

Najważniejszy jest Klient

Dla nas najważniejsze są partnerskie relacje z Klientami i współpracownikami, a dążymy do uzyskania tego poprzez oferowanie produktów wysokiej jakości i profesjonalizm.

Staramy się być elastyczni i otwarci na wyzwania – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Jesteśmy świadomi zmian zachodzących w otaczającym nas świecie i wiemy, że musimy nieustanie uczyć się i udoskonalać – szukamy nowych rozwiązań, innowacyjnych produktów spełniających rosnące oczekiwania Klientów.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.OK